01
Jasełka 2022
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Mikołajki w VIII LOS
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Kopciuszek w VIII LOS
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Andrzejki w VIII LOS
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Uroczystość nadania imienia naszej szkole
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

Godziny dostępności

Godziny dostępności w roku szkolnym 2022/2023


Lp.


Nazwisko i imię

 

1.


Walczak-Dądela Ilona


Czwartek 1530-1630


2.


Albrycht Kazimierz


Czwartek 1550-1650


3.


Baranowska Iwona


Środa 1415-1500


4.


Bartnik Urszula


Czwartek 1235-1335


5.


Białowąs Renata


Wtorek 1500-1600


6.


Borowik Agnieszka


Wtorek 1500-1600


7.


Ból Paulina


Poniedziałek 1410-1510


8.


Buryan-Machura Agnieszka


Wtorek 1500-1600


9.


Chądzyńska Ewa


Czwartek 1320-1420


10.


Cpałka Jolanta


Środa 1600-1700


11.


Fertacz Adrian


Poniedziałek 1500-1600


12.


Gajak Magdalena


Czwartek 1505-1605


13.


Gajewska Dominika


Czwartek 1550-1650


14.


Grabny Marta


Piątek 1320-1420


15.


Hapunik Agata


Czwartek 1500-1600


16.


Jarkiewicz Ewa


Czwartek  1220-1320


17.


Kapałka – Czerwik Diana


Czwartek 1500-1600


18.


Karczmarczyk Lidia


Piątek 935-1035


19.


Kokott Robert


Środa 1600-1700


21.


Kołodziej Magdalena


Poniedziałek 1410-1510


22.


Kołodziej – Dudek Agnieszka


Poniedziałek 1410-1510


23.


Kozłowska Ewa


Poniedziałek 1230-1330


24.


Krasińska Ariona


Poniedziałek 1415-1500


25.


Krawczyk Sylwia


Środa 1500-1600


26.


Krysian Iwona


Piątek 1220-1320


27.


Lecińska Agnieszka


Czwartek 1500-1600


28.


Leszczyłowska Donata


Czwartek 1500-1600


29.


Lewicka Agnieszka


Środa 1410-1510


30.


Łukasik Olga


Czwartek 1500-1600


31.


Milka Aleksandra


Środa 1415-1515


33.


Musiał – Ogrodnik Magdalena


wtorek 1200-1300


34.


Nabiałczyk Adriana


Piątek 1400-1500


35.


Najdek – Białas Danuta


Wtorek 1235-1335


36.


Ogrodnik Norbert


Wtorek 1550-1650


37.


Osicka Agnieszka


Środa 1130-1230


38.


Płuciennik Artur


Poniedziałek 1320-1420


40.


Pudo Wojciech


Piątek 1530-1630


41.


Radlak Katarzyna


Wtorek 1500-1600


42.


Rajs – Paterocyn Barbara


Wtorek 1040-1140


43.


Randak Jolanta


Czwartek 1550-1650


44.


Rygalik – Weżgowiec Teresa


Poniedziałek 1330-1430


46.


Skrzypczyk – Gałkowska Iwona


Poniedziałek 1500-1600


47.


Sobieska Justyna


Środa 1400-1500


48.


Sosnowski Artur


Poniedziałek 1325-1425


49.


Wachelka Cezary


Poniedziałek 1415-1515


50.


Wieczorek Agnieszka


Środa 1410-1510


51.


Wojnowska Beata


Poniedziałek 1030-1130


52.


Wrzalik Aneta


Wtorek 1035-1135


53.


Żurkowski Mariusz


Piątek 1235-1335


54.


Noszczyk Ewelina


Piątek 1500-1530


55.


Wewiór-Wiśniewska Anna


Środa 1325-1425


56.


Matysiak Monika


Czwartek 1500-1600

 

 




Warto wiedzieć:

Oferta VIII LOS

czytaj wiecej

stypendium2022

czytaj wiecej

Trzymaj forme z 8 LOS

czytaj wiecej
Wszelkie prawa zastrzeżone przez VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe
Projekt i realizacja: logo media Media Essence / mediaessence.pl

Ta strona używa pliki cookies (ciasteczka). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej o możliwościach zmiany ustawień przeglądarki internetowej znajdziesz tutaj.