01
Andrzejki w VIII LOS
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Święto Niepodległości
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Tu mieszka jeżyk:)
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Uroczystość nadania imienia naszej szkole
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Dzień Edukacji Narodowej w VIII LOS
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Wycieczka do Londynu
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe 2022/2023

Lp.

Nazwisko i imię

Zajęcia dodatkowe

1.

Albrycht Kazimierz

 

Zajęcia  z pierwszej pomocy przedmedycznej – środa  1505-1550

2.

Baranowska Iwona

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego  środa 1415-1500

3.

Bartnik Urszula

 

Zajęcia maturalne  z matematyki
kl. IIId czwartek 800- 845

kl. IVb, IVc czwartek 850-945

4.

Białowąs Renata

 

Koło dziennikarskie piątek 1415-1500

Koło teatralne czwartek 1415-1500

5.

Borowik Agnieszka

 

Zajęcia maturalne z historii –

czwartek 800-845

6.

Ból Paulina

 

Zajęcia dla maturzystów - czwartek1415-1500

7.

Buryan-Machura Agnieszka

Koło z j. włoskiego wtorek 1415-1500

8.

Chądzyńska Ewa

Zajęcia SKS –

wtorek 1500-1600, czwartek 1320-1420

9.

Cpałka Jolanta

 

Zajęcia dla dyslektyków  1515-1600

Zajęcia logopedyczne środa 1500-1545

10.

Fertacz Adrian

 

Szkolne koło wolontariatu - wg potrzeb

Szkolne koło Caritas - wg potrzeb

11.

Gajak Magdalena

 

Zajęcia artystyczne wg potrzeb uczniów – Zajęcia maturalne z wos-u czwartek 1605-1650

12.

Gajewska Dominika

 

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego – środa 1505-1550

13.

Grabny Marta

 

Zajęcia maturalne  z j. angielskiego rozszerzonego  –

czwartek  1410-1500

14.

Hapunik Agata

 

Zespół wokalny, Chór– czwartek 1505-1550

15.

Jarkiewicz Ewa

 

Zajęcia  przygotowawcze maturalne z matematyki kl. IV d, IV e – poniedziałek

1505-1550

16.

Kapałka – Czerwik Diana

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki– piątek 710-755

17.

Karczmarczyk Lidia

Zajęcia wyrównawcze z matematyki – piątek 710-755

18.

Kokott Robert

Konsultacje z historii

środa 1505-1550

19.

Kołodziej Magdalena

 

Redakcja profili społecznościowych – duże przerwy

21.

Kołodziej – Dudek Agnieszka

 

Zajęcia maturalne z j. polskiego  –

Środa  1235-1320

22.

Kozłowska Ewa

 

Koło j. niemieckiego – czwartek 1500-1545

 

23.

Krasińska Ariona

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego – poniedziałek 1415-1500

24.

Krawczyk Sylwia

 

Zajęcia  maturalne z chemii kl. IV d, IV f –

poniedziałek 1415-1500

25.

Krysian Iwona

 

Zajęcia przygotowujące do matury z j. polskiego kl. IV a, IV b,

IV c – wtorek 1415-1500

26.

Lecińska Agnieszka

 

Zajęcia wyrównawcze–

 czwartek 1500 - 1545

27.

Leszczyłowska Donata

 

Zajęcia maturalne z biologii –

Czwartek 1515-1600

28.

Lewicka Agnieszka

 

Zajęcia fakultatywne  z geografii dla maturzystów – wtorek  715- 800

29.

Łukasik Olga

 

Zajęcia maturalne  z j. angielskiego dla
kl. IV a – czwartek 945-1030

30.

Milka Aleksandra

Dodatkowe zajęcia z j. angielskiego - czwartek1505-1550

31.

Musiał – Ogrodnik Magdalena

Trening umiejętności społecznych – środa 1500-1600

 

33.

Nabiałczyk Adriana

Koło biologiczne czwartek 1315-1410

 

34.

Najdek – Białas Danuta

 

Zajęcia SKS – rekreacja ruchowa – poniedziałek - 1500-1600,

czwartek 1420-1520

35.

Ogrodnik Norbert

 

Szkolne Koło PTTK – wyjazdy w soboty

36.

Osicka Agnieszka

 

Konsultacje  maturalne z j. francuskiego –

Wtorek  1235-1320

37.

Płuciennik Artur

 

Piłka koszykowa/siatkowa – piątek 1320-1450

38.

Pudo Wojciech

Piłka siatkowa z elementami motoryki – piątek 1500 – 1545

 

40.

Rajs – Paterocyn Barbara

 

Szkolne Koło Wolontariatu - wg potrzeb

41.

Randak Jolanta

Zajęcia maturalne z j. angielskiego – wtorek IVb  1415-1500,

środa IV c  1325-1410

42.

Rygalik – Weżgowiec Teresa

 

Koło dziennikarskie piątek 1415-1500

Koło teatralne czwartek 1415-1500

Zajęcia dodatkowe z historii  – piątek  
1415-1500

43.

Skrzypczyk – Gałkowska Iwona

 

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego –

poniedziałek 1500-1545

44.

Sobieska Justyna

 

Zajęcia dla uczniów dyslektycznych – czwartek godzina 1415 - 1500

 

46.

Sosnowski Artur

 

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego –

Czwartek  1555-1640

47.

Wachelka Cezary

 

Zajęcia przygotowujące do matury dla klas czwartych - poniedziałek 1325-1400

48.

Wieczorek Agnieszka

 

Zajęcia dodatkowe przygotowujące do matury

z matematyki – czwartek 1415-1500

49.

Wojnowska Beata

 

Zajęcia wyrównawcze  –

czwartek 1505-1550

50.

Wrzalik Aneta

 

Zajęcia socjoterapeutyczne – wtorek 1415-1500

51.

Żurkowski Mariusz

 

Zajęcia konsultacyjno – wyrównawcze –

czwartek 1505-1550

52.

Noszczyk Ewelina

Koło dziennikarskie piątek 1415-1500

Koło teatralne czwartek 1415-1500

53.

Wewiór-Wiśniewska Anna

Konsultacje z przedmiotu „Historia
 teraźniejszość” poniedziałek  1505-1550




Warto wiedzieć:

Oferta VIII LOS

czytaj wiecej

stypendium2022

czytaj wiecej

Trzymaj forme z 8 LOS

czytaj wiecej
Wszelkie prawa zastrzeżone przez VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe
Projekt i realizacja: logo media Media Essence / mediaessence.pl

Ta strona używa pliki cookies (ciasteczka). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej o możliwościach zmiany ustawień przeglądarki internetowej znajdziesz tutaj.