01
Dzień Otwarty 2024
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Dzień Patrona
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Dzień Romanofonii
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Spotkanie z Mikserem
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Kolędowanie w VIII LOS
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe 2023/2024

 

Lp.

Nazwisko i imię

Zajęcia dodatkowe

 1.

Albrycht Kazimierz

 

Zajęcia doskonalące zasady udzielania pierwszej pomocy/SKS – piątek 14.15 – 15.00

 2.

Baranowska Iwona

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego – wtorek 15.00 – 15.50

 3.

Bartnik Urszula

 

Zajęcia przygotowujące do matury – poniedziałek 8.50 – 9.35 kl.4d gr.2, piątek 8.00 – 8.45 kl.4c, środa 8.00 – 8.45 zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 3a

 4.

Białowąs Renata

 

Koło dziennikarskie –czwartek co 2 tygodnie 14.00 – 15.00

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla uczniów z Ukrainy – poniedziałek 15.00 – 16.00

Koło teatralne – czwartek co 2 tygodnie
14.00 – 15.00

 5.

Borowik Agnieszka

 

Przygotowanie do matury z historii  - poniedziałek 16.00 – 16.45

 6.

Ból Paulina

 

Konsultacje dla maturzystów, zajęcia wyrównawcze – piątek 15.05 – 15.50

 7.

Brzezińska Paulina

Koło młodego przedsiębiorcy – poniedziałek 15.05 – 15.50

 8.

Buryan-Machura Agnieszka

Koło j. włoskiego – środa 15.05 – 15.50

 9.

Chądzyńska Ewa

SKS –poniedziałek – 15.00 – 15.50

10.

Cpałka Jolanta

 

Zajęcia z j. polskiego dla uczniów ze specjalnymi potrzebami  – wtorek 14.15 – 15.00

11.

Fertacz Adrian

 

Szkolne Koło Caritas – czwartek 15.00 - 15.50

12.

Gajak Magdalena

 

Zajęcia z wiedzy o społeczeństwie – czwartek 15.00 - 15.45

13.

Gajewska Dominika

 

Przygotowanie do matury – czwartek 14.15 - 15.00

14.

Grabny Marta

 

Zajęcia przygotowujące do matury, poziom rozszerzony – czwartek 14.15 - 15.00

15.

Hapunik Agata

Chór szkolny – piątek 14.15 - 15.00

16.

Janas Laura

Zajęcia z geografii dla maturzystów – wtorek 14.15 – 15.00

17.

Jarkiewicz Ewa

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki – poniedziałek 15.00 – 15.45

18.

Kapałka – Czerwik Diana

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki – wtorek 8.00 – 8.45

19.

Karczmarczyk Lidia

Zajęcia dodatkowe z matematyki  - piątek 8.00 – 8.45

19.

Klejny Katarzyna

Zajęcia szachowe – środa 14.15 – 15.00

 

21.

Kokott Robert

Zajęcia dodatkowe z historii – poniedziałek 14.15 – 15.00

22.

Kołodziej Magdalena

Zajęcia medialne – czwartek 15.40 – 16.25

23.

Kołodziej – Dudek Agnieszka

 

Warsztaty pisania – zajęcia dodatkowe
z j. polskiego dla kl. II e i II b – czwartek 15.05-15.50

24.

Kozłowska Ewa

 

Koło j. niemieckiego – poniedziałek 14.15 – 15.00

25.

Krasińska Ariona

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego -  poniedziałek 14.15 – 15.00

26.

Krawczyk Sylwia

 

Przygotowanie do matury – czwartek 15.00 – 15.45

27.

Krysian Iwona

 

Zajęcia wyrównawcze – środa 16.00  – 16.45

 

28.

Lecińska Agnieszka

 

Zajęcia dodatkowe z j. niemieckiego – wtorek 16.45 – 17.30

29.

Leszczyłowska Donata

 

Przygotowanie do matury – czwartek 14.15 – 15.00

30.

Lewicka Agnieszka

 

Geografia zajęcia dla uczniów przygotowujących się do matury – czwartek 7.15 – 8.00

31.

Łukasik Olga

 

Zajęcia maturalne z j. angielskiego – czwartek 8.00 – 8.45

33.

Milka Aleksandra

Kółko j. angielskiego/ zajęcia wyrównawcze/ konsultacje  z uczniami – czwartek 8.00 – 8.45

34.

Musiał – Ogrodnik Magdalena

Grupa wsparcia dla młodzieży z trudnościami emocji – czwartek 14.15 – 15.00

35.

Nabiałczyk Adriana

Projekty biologiczne – poniedziałek 13.25 – 14.10

36.

Najdek – Białas Danuta

 

Zajęcia rekreacyjno – sportowe SKS – wtorek 15.00 – 15.45, czwartek 14.10 – 14.55

37.

Ogrodnik Norbert

 

Rajdy górskie PTTK – soboty wg kalendarza PTTK

38.

Osicka Agnieszka

 

Koło wyrównawcze z j. francuskiego – piątek 15.00 – 15.45

40.

Płuciennik Artur

 

PN/ PK/ LA – poniedziałek 15.10 – 17.00

Siłownia – piątek 14.10 – 14.55

41.

Pudo Wojciech

Zajęcia ogólnorozwojowe SKS – poniedziałek, piątek 18.00 – 19.00

42.

Rajs – Paterocyn Barbara

 

Koło biblijne klasy maturalne – poniedziałek 15.00 – 15.45

43.

Randak Jolanta

Zajęcia rozwijające – j. angielski – środa 15.00 – 15.45

44.

Rygalik – Weżgowiec Teresa

 

Koło teatralne raz na 2 tygodnie – czwartek - 14.15 – 15.00, koło filozoficzne raz na 2 tygodnie – piątek 14.15 – 15.00

Liga debat oksfordzkich wg. grafiku

46.

Skrzypczyk – Gałkowska Iwona

 

Zajęcia przygotowujące do matury – środa 15.50 – 16.35

47.

Sobieska Justyna

 

Zajęcia dyslektyczne – czwartek 14.15 – 15.00

48.

Sosnowski Artur

 

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego – piątek 15.05 – 15.50

49.

Śliwoń Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego – środa 15.00 – 15.45

50.

Wachelka Cezary

 

Zajęcia przygotowujące do matury
z j. polskiego – środa 15.05 – 15.50

51.

Wieczorek Agnieszka

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki  (przygotowanie do matury) – wtorek 14.30 – 15.15

52.

Wojnowska Beata

 

Zajęcia wyrównawcze z chemii - poniedziałek 15.00 – 15.30

53.

Wrzalik Aneta

 

Zajęcia socjoterapeutyczne – wtorek 14.15 – 15.00

54.

Żurkowski Mariusz

 

Zajęcia wyrównawczo z j. angielskiego –wtorek 14.15 – 15.00

55.

Noszczyk Ewelina

Koło dziennikarskie – czwartek 14.00 – 15.00

56.

Matysiak Monika

Zajęcia wyrównawcze z fizyki – środa 7.10 – 8.00




Warto wiedzieć:

Przekaż 1,5 % podatku dla VIII LOS :)

 

 

czytaj wiecej

Oferta edukacyjna 2024/2025

czytaj wiecej

Trzymaj forme z 8 LOS

czytaj wiecej
Wszelkie prawa zastrzeżone przez VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe
Projekt i realizacja: logo media Media Essence / mediaessence.pl

Ta strona używa pliki cookies (ciasteczka). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej o możliwościach zmiany ustawień przeglądarki internetowej znajdziesz tutaj.