Dyskoteka andrzejkowa

czytaj

Osiągnięcia -> Osiągnięcia szkolne

I miejsce w konkursie na najlepszy esej

Uczennica VIII LOS Adrianna Krysian zdobyła I miejsce w konkursie na najlepszy esej  ,,Częstochowianie w marszu do niepodległej’’ w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Gratulujemy!

Mistrz Mowy Polskiej 2013 wyłoniony

10 kwietnia uczniowie naszego liceum - Martyna Sitek kl. I d i Mateusz Majba kl. II a - wzięli udział w VIII Międzyszkolnym Konkursie o Tytuł Mistrza Mowy Polskiej 2013. Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół Gastronomicznych w Częstochowie i wzięło w nim udział 19 uczestników z częstochowskich szkół ponadgimnazjalnych.

Miło nam poinformaować, że reprezentant naszej szkoły Mateusz Majba zajął I miejsce i tym samym zdobył Tytuł Mistrza Mowy Polskiej 2013! Martyna Sitek zajęła 9. miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych suklcesów w językowych zmaganiach.